Bilgisayar Bakım Anlaş...

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Aylık ya da yıllık anlaşma seçenekleri ile bilgisayar bakım anlaşması yaparak devamlı danışmanlık hizmeti alabileceğiniz bir çözüm ortağınız olabilir. Bilgisayar bakım anlaşması hizmeti ile aylık ya da yıllık yapılan anlaşmaya bağlı kalarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Yaşanan bilgisayar kaynaklı sorunlarda veri veya vakit kaybı yaşamadan problemlerinizi en güvenli şekilde çözüyoruz. MK Bilgisayar olarak yaşanabilecek her türlü kritik veri kaybı riskini ortadan kaldırmayı amaçladığımızdan erken müdahale ile veri kaybını sıfıra indiriyoruz.

Kurumsal Bilgisayar Bakım Anlaşması Nedir?

Bakım anlaşması standart bir hizmet olup içeriği işletmelerin ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Kurumsal bakım anlaşması yapıldıktan sonra MK Bilgisayar personeli sözleşme özelinde belirtilen gün ve saatte firmanıza gelerek bilgisayarınızın rutin bakım hizmetlerini yapar. Rutin bakım hizmetleri; yedeklerin alınması, programların güncellenmesi, bilgisayar tozlarının temizlenmesi, kullanıcı sorunlarının canlı bir şekilde giderilmesi, lisanssız yazılımların kaldırılması ve virüs kontrollerinin yapılması gibi işlemleri kapsamaktadır.

Rutin bakım haricinde kaynaklanan sorunlarla ilgili MK Bilgisayar, mesai saatleri içerisinde müşterilerine destek vermeye devam eder. Sözleşme kapsamında bu destek sınırsızdır ve bilgisayar bakım anlaşmasında belirtilenin dışında ekstra bir fatura çıkmamaktadır.

Bilgisayar arızaları yaşanması durumunda müşterilerimiz bizden mesai saatlerinde (Hafta içi 09 : 00 – 18:00, Cumartesi günleri : 09: 00 - 14:00 ) hizmet alabilirler. Problem MK Bilgisayar personeliyle paylaşıldıktan sonra ekibimiz sorun ile ilgili telefonda hızlıca teknik destek hizmeti vermektedir. Problemin telefon ile çözülememesi gibi durumlarda ise uzak bağlantı desteği sağlanmaktadır. Uzak bağlantı desteğiyle de problemin çözülememesi durumunda, MK Bilgisayar'dan bir personel, problemin olduğu firmaya gün içerisinde giderek sorunu yerinde çözmektedir. İşlem sonrasında herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşması 6 aylık veya 1 yıllık süreler halinde yapılmaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz öncelikli müşterilerimizdir. Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerinden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir. Ardından müşteri ile takip eden süreçte bir sözleşme hazırlanır, onaylanması durumunda firmanın büyüklüğüne göre 1-10 kişilik bir ekip, işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir. Buna göre eksikler belirlenir, yedekler alınır ve ilk bakım yapılır. Firmanın teknik yapısı, eksikler ve geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur. Bu tarihten itibaren yaşanacak her sorunda hızlı ve yerinde destek sağlanır.

Bilgisayar bakım sözleşmesi hakkında bilgi almak isterseniz bizlere web sitemiz üzerinde ki form üzerinden ulaşabileceğiniz gibi info@mkbilgisayar.com adresine de mail atarak iletişim kurabilirsiniz.