Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti almak isterseniz bu konuda doğru adrestesiniz.  Firmamızın hem bireysel müşterilere hemde kurumsal firmalara yönelik bilgisayar teknik servis hizmeti vardır. 

Kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşarak örnek gösterilen bir kuruluş haline gelen MK Bilgisayar, bilgisayar servisi konusunda uzman ekibiyle müşteri odaklı çözümler sunar.

Firmamız bilgisayar teknik servisi ile en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. MK Bilgisayar müşterileri sürpriz fatura bedelleriyle karşılaşmaz. Yapılacak her işlem önce müşteri onayına sunulur. Müşteri onayının ardından profesyonel ekiplerce işleme başlanır.

İş yerinde ya da evinde servis hizmet almak isteyenler için MK Bilgisayar, randevu sistemiyle yerinde bilgisayar teknik servis hizmeti sağlar. Cihazlara yerinde çözüm sağlanamaması durumunda, lojistik dahil olmak üzere MK Bilgisayar servisinde gerekli test ve işlemlerin ardından problemler giderilir. Teknik servisin tamamlanmasının ardından cihazlar tekrar ev ve iş yerlerine güvenle teslim edilir.